Serwis Volkswagen Bydgoszcz

AutoPunkt 24 to profesjonalny serwis VW w Bydgoszczy. Mamy 18 lat doświadczenia w naprawach samochodów marki Volkswagen (VW) 

Od roku 2020 dzięki nowym narzędziom diagnostycznym (BOSCH KTS 560)  możemy diagnozować auta na poziomie autoryzowanego serwisu VW, dzięki technologii PassThru. Co więcej jesteśmy uczestnikami programu NORA i  współpracujemy bezpośrednio z dystrybutorem VW. Co daje nam możliwość wpisu przeglądów oraz napraw do cyfrowego planu serwisowego (książki przeglądów on-line).

serwis Vw Golf Bydgoszcz
Mechanik VW Bydgoszcz - naprawimy Twojego Volkswagena!

Najlepszy serwis Volkswagen w Bydgoszczy

Kompleksowe naprawy samochodów Volkswagen , przeglądy i przeglądy gwarancyjne  bez utraty gwarancji producenta z wpisem do elektronicznej książki pojazdu. Diagnostyka komputerowa, kodowanie sterowników, wymiana oleju i filtów, naprawy zawieszenia, obsługa klimatyzacji. Profesjonalne wymiany paska rozrządu.

Posiadamy 18 lat doświadczenia w naprawach samochodów marki Volkswagen . Zaufaj specjalistą z AutoPunkt 24 –  VW Bydgoszcz i umów wizytę już dzisiaj.

sewis Volkswagen Bydgoszcz
Serwis Volkswagen w Bydgoszcz

Zobacz opinie zadowolonych użytkowników samochodów Volkswagena, którzy serwisowali u nas auto.

Cbmycek
Read More
Szybko sprawnie. Koszt ustalony przez telefon się nie zmienił.
Zwyrek
Read More
Bardzo profesjonalne podejście do tematu. Polecam ten warsztat z czystym sumieniem.
Piotr
Read More
Gorąco polecam ten warsztat. Wymiana tylnych amortyzatorów oraz odpowietrzenie układu hamulcowego trwało 30 minut. Bardzo miła obsługa oraz niski koszt naprawy to zachęta do oddania samochodu do tego warsztatu.
Przemek
Read More
Wszystko szybko, sprawnie, a koszty dopasowane zarówno do kieszeni klienta, jak i jakości usług - jestem pewien, że każda złotówka pozostawiona w AutoPunkt24 zwróci się w codziennej jeździe! Przeprowadzone naprawy:wymiana drążków kierowniczych, wymiana oleju i filtrów, wymiana klocków hamulcowych,przegląd i naprawa układu wydechowego
Marcin
Read More
Wszystko sprawnie naprawione. Kontakt z warsztatem na bieżąco odnośnie potencjalnych napraw i kosztów na duży PLUS. Musiałem się udać na drobną poprawkę, ale została wykonana od ręki. Polecam Przeprowadzone naprawy:wymiana drążków kierowniczych, wymiana oleju i filtrów, wymiana klocków hamulcowych,przegląd i naprawa układu wydechowego
Previous
Next

Często zadawane pytania:

Tak, zgodnie z dyrektywą Unii Europejskiej GVO wykonujemy przeglądy gwarancyjne. W trakcie przeglądu wykonujemy wszystkie czynności zalecane przez producenta, wymieniamy olej i filtry zgodne z produktami OE oraz dokonujemy wpisu do cyfrowego planu serwisowego pojazdu. Dodatkowo nasza usługa jest znacznie tańsza w porównaniu z Autoryzowaną Stacją Obsługi VW.

Cena roboczogodziny w ASO zaczyna się od 400zł/ brutto, w AutoPunkt 24 to koszt od 180zł/brutto. Dodatkowo oszczędzają Państwo na częściach i oleju, gdyż używamy zamienników renomowanych firm. Oszczędności na częściach mogą wynosić nawet 50% ceny.

Oczywiście, serwisujemy klimatyzację oraz dokonujemy wszelkich napraw układu klimatyzacji. Wykonujemy serwis klimatyzacji w najnowszych modelach VW z czynnikiem R1234yf. Więcej o naszych usługach można dowiedzieć się na naszej stronie dotyczącej  serwisu klimatyzacji samochodowej.

Najprostszym rozwiązaniem jest przyjechać na serwis do AutoPunkt 24. Profesjonalnie sprawdzimy Twojego VW oraz wykasujemy kontrolkę serwisu z Twojego auta! Do wykonania tej usługi niezbędny jest komputer diagnostyczny.