Serwis Toyota Bydgoszcz

Profesjonalny serwis Toyota w Bydgoszczy. 17 lat doświadczenia w naprawach samochodów marki Toyota

Naprawy bieżące, serwis samochodów nowych i używanych, wymian oleju i filtrów. Przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne z zachowaniem standardów Toyota.

Serwis Toyota Bydgoszcz
Serwis Toyota w Bydgoszcz

Najlepszy serwis Toyota w Bydgoszczy

Kompleksowe naprawy samochodów Toyota, przeglądy i przeglądy gwarancyjne  bez utraty gwarancji producenta z wpisem do elektronicznej książki pojazdu. Diagnostyka komputerowa, kodowanie sterowników, wymiana oleju i filtów, naprawy zawieszenia, obsługa klimatyzacji.

Posiadamy 17 lat doświadczenia w naprawach samochodów marki Toyota. Zaufaj specjalistą i umów wizytę już dzisiaj.

Opinie zadowolonych klientów serwisu Toyota AutoPunkt 24

Beti
Read More
Fachowa i miła obsługa, w razie konieczności naprawy usterek , których właściciel auta nie jest świadomy dzwonią z pytaniem i informacją o kosztach. Dwa miesiące po naprawie na przeglądzie rejestracyjnym sprawność auta została wysoko oceniona. Polecam ten warsztat.
Romek
Read More
Szybko, sprawnie i niedrogo. Po raz kolejny przyjechałem autem z usterką a wyjechałem sprawnym. Polecam wszystkim bez względu na wiek i markę auta, naprawiałem już trzy - każde innej marki.
Tadzik
Read More
Usterka (głośna praca ukladu wydechowego) zdiagnozowana i naprawiona sprawnie . Polecam.
Jacek
Read More
Z warsztatu korzystam już od ponad 10 lat. Zawsze można liczyć na profesjonalną obsługę, szybko konkretnie, bardzo uczciwie. Polecam
Previous
Next

Naprawiane modele samochodów Toyota w naszym warsztacie Toyota!

Naprawiamy wszystkie modele marki Toyota:

Toyota AURIS, Toyota AVENSIS , Toyota AYGO,Toyota CAMRY, Toyota CARINA, Toyota CELICA, Toyota C-HR, Toyota COROLLA, Toyota GT, Toyota HIACE, Toyota HILUX, Toyota IQ, Toyota LAND CRUISER, Toyota MR, Toyota PREVIA, Toyota PRIUS, Toyota PROACE, Toyota RAV4 , Toyota SUPRA , Toyota URBAN , Toyota VERSO, Toyota YARIS

Na co dzień współpracujemy z autoryzowanymi przedstawicielami Toyota w Polsce.

Mechanik Toyota Bydgoszcz - często zadawane pytania

Tak wykonujemy przeglądy gwarancyjne Toyota według norm producenta. W naszym serwisie usługa jest znacznie tańsza niż u autoryzowanego dealera Toyota. Z drugiej zaś strony nie wykonujemy przeglądów gwarancyjnych układu hybrydowego od 2 roku eksploatacji auta oraz na gwarancji na przerdzewienia auta.

Naprawę możesz umówić on-line lub telefonicznie 523752196

Tak w naszym serwisie wykonujemy usługi w samochodach hybrydowych Toyota. Wymieniamy oleje i filtry ,a także inne części eksploatacyjne. Zawsze stosujemy się do wymagań producenta w doborze oleju silnikowego!