Serwis Kia Bydgoszcz

Profesjonalny serwis KIA w Bydgoszczy. 18 lat doświadczenia w naprawach samochodów marki KIA. Nasi wykwalifikowani mechanicy samochodowi posiadają odpowiednią wiedzę i doświadczenie, aby naprawić Twój samochód marki KIA.

kia-serwis-bydgoszcz

Najlepszy serwis KIA w Bydgoszczy

Kompleksowe naprawy samochodów KIA , przeglądy i przeglądy gwarancyjne  bez utraty gwarancji producenta. Diagnostyka komputerowa, za pomocą Bosch KTS z możliwością łączenia się z serwerami KIAi możliwością kodowania sterowników oraz bezpiecznego połączenia w najnowszych modelach KIA.

Dodatkowo w naszym serwisie KIA możliwa jest wymiana oleju i filtrów, naprawy zawieszenia, obsługa klimatyzacji oraz profesjonalny serwis hamulcowy.

Posiadamy 18 lat doświadczenia w naprawach samochodów marki KIA. Zaufaj specjalistą i umów wizytę już dzisiaj.

logo Kia
Serwis Kia w Bydgoszcz

Mechanik Kia - naprawiane przez nas modele KIA

Naprawiamy wszystkie modele marki KIA: Kia Picanto, Kia Ceed, Kia Rio, Kia ProCeed, Kia XCeed, Kia Stonic, Kia Niro, Kia Sportage, Kia Soul, Kia Sorento, Kia Stinger

Na co dzień współpracujemy z autoryzowanymi przedstawicielami KIA, dobieramy części i akcesoria.

Opinie zadowolonych użytkowników samochodów KIA

Romek
Read More
Jestem zbudowany uczciwością właścicieli zakładu i profesjonalizmem napraw. Korzystałem wielokrotnie i będę korzystał nadal. Profesjonalny serwis Kia.Polecam
Dawid
Read More
Szybko i profesjonalnie 🙂 Polecam. Znalazłem już warsztat do którego warto wracać z usterką 🙂
Damian
Read More
Oddałem swoje auto do AutoPunkt 24 po nieudolnej naprawie klimatyzacji w innym warsztacie. Auto nie miało mocy w dolnym zakresie. Mechanicy z AP24 walczyli 3 dni aby znaleźć usterkę. Niestety nie udało się i kiedy już miałem odebrać nienaprawione auto, mechanicy postanowili poszukać przez jeszcze jeden dzień. Udało się i teraz znów mogę się cieszyć moim autem 🙂 bardzo miła obsługa, spokojne podejście do klienta, stosunkowo krótki czas oczekiwania i satysfakcjonująca cena usług. Polecam
Łukasz
Read More
Szybko i konkretnie. BEZ ŚCIEMY! Obsługa elastyczna, dostosuje się do Ciebie jeśli masz niestandardową sytuację. Regularnie wymieniam tutaj elementy eksploatacyjne w aucie swoim, dziewczyny i rodziców - nigdy nie było najmniejszego problemu, a jeśli chodzi o cenę, też na spokojnie można się dogadać. Przeprowadzone naprawy:wymiana drążków kierowniczych, wymiana oleju i filtrów, wymiana klocków hamulcowych,przegląd i naprawa układu wydechowego
Previous
Next

Historia marki KIA

Marka Kia powstała w 1944 w Południowej Korei. Samochody Kia w Europie pojawiły się na początku lat ’90, dlatego marka ta jest już dobrze rozpoznawana. Co więcej przez lata widać ogromny postęp technologiczny koncernu KIA. W 1999 koncern, z powodu kłopotów finansowych został wykupiony przez inną koreańską firmę Hyundai. Aktualnie samochody KIA są chętnie kupowane na Polskim rynku. Szeroka oferta pojazdów, skierowana jest do dużego grona odbiorców.

AutoPunkt 24 serwis KIA, naprawi Państwa samochód . Nasi mechanicy są odpowiednio przeszkoleni do serwisowania samochodów marki KIA.

Często zadawane pytania:

Tak, zgodnie z dyrektywą Unii Europejskiej GVO wykonujemy przeglądy gwarancyjne. W trakcie przeglądu wykonujemy wszystkie czynności zalecane przez producenta, wymieniamy olej i filtry zgodne z produktami OE oraz dokonujemy wpisu do cyfrowego planu serwisowego pojazdu. Dodatkowo nasza usługa jest znacznie tańsza w porównaniu z Autoryzowaną Stacją Obsługi Kia.

Wizytę umówią Państwo telefonicznie 523752196 lub przez formularz na stronie

Cena roboczogodziny w ASO zaczyna się od 400zł/ brutto, w AutoPunkt 24 to koszt od 180zł/brutto. Dodatkowo oszczędzają Państwo na częściach i oleju, gdyż używamy zamienników renomowanych firm. Oszczędności na częściach mogą wynosić nawet 50% ceny.

Oczywiście, serwisujemy klimatyzację oraz dokonujemy wszelkich napraw układu klimatyzacji. Serwisujemy najnowsze modele KIA z czynnikiem R1234yf oraz starsze modele z czynnikiem R134a. Więcej o naszych usługach można dowiedzieć się na naszej stronie dotyczącej  serwisu klimatyzacji samochodowej.

Pracujemy pon. – pt. od 8:00 do 18:00, w sobotę jesteśmy do dyspozycji od 9:00 do 14:00.

Jesteśmy w centrum Bydgoszczy na ul. Toruńskiej 57. (wjazd na lodowisko Torbyd)