Serwis Ford Bydgoszcz

Profesjonalny serwis Forda w Bydgoszczy. Ze względu na wieloletnie doświadczenie naszych mechaników, jesteśmy najlepszym warsztatem dla Twojego Forda w Bydgoszczy. Kompleksowo zajmiemy się naprawą Twojego Forda, ponieważ zależy nam na Twoim bezpieczeństwu i radości z jazdy,

Co więcej sami posiadamy samochody marki Ford, dlatego znamy się na nich jak nikt inny.

 

serwis Ford Bydgoszcz

Sprawdzony
Serwis Ford w Bydgoszczy

Najlepszy serwis Forda w Bydgoszczy

AutoPunkt 24 to profesjonalny warsztat Forda w Bydgoszczy. Kompleksowo naprawiamy Fordy w naszym sewisie, oznacza to że możliwa jest wymiana oleju i filtrów, naprawy zawieszenia, obsługa klimatyzacji oraz pełen serwis hamulcowy. Co więcej wykonujemy naprawy silników, kodujemy sterowniki w nowszych modelach EURO 5 i wyżej, kończąc na naprawach blacharsko-lakierniczych.

Mając na uwadze nasze 18 lat doświadczenia w naprawach samochodów marki Ford oraz fakt, że na co dzień jeździmy Fordami. Jesteśmy najlepszym adresem dla Twojego Forda w Bydgoszczy. Dlatego zaufaj nam i umów się na wizytę dzisiaj! 

Przeglądy ford

Warsztat Ford -modele, które naprawiamy!

Zajmujemy się wszystkimi modelami samochodów Ford, dostępnych w Europie czyli: Ford Ka, Ford Fiesta, Ford Focus, Ford Mondeo, Ford Ecosport, Ford Kuga, Ford Mustang i wiele innych.

Często zadawane pytania:

Tak, zgodnie z dyrektywą Unii Europejskiej GVO, przeprowadzamy przeglądy gwarancyjne.
Podczas przeglądu wykonujemy wszystkie czynności zalecane przez producenta, wymieniamy olej i filtry zgodnie z OE oraz dokonujemy wpisu w planie przeglądów pojazdu.
Ponadto nasz serwis jest znacznie tańszy niż Autoryzowane Centrum Serwisowe Forda.

Wizytę umówią Państwo telefonicznie 523752196 lub przez formularz na stronie

Cena roboczogodziny w ASO zaczyna się od 300 PLN / brutto, w AutoPunkt 24 to koszt od 200 PLN /brutto. Dodatkowo oszczędzają Państwo na częściach i oleju, gdyż używamy zamienników renomowanych firm. Oszczędności na częściach mogą wynosić nawet 50% ceny.

Oczywiście serwisujemy klimatyzację oraz naprawiamy układ klimatyzacji.
Serwisujemy najnowsze modele Ford na czynnik R1234yf oraz starsze modele na czynnik R134a.
Możesz przeczytać więcej o naszych usługach na stronie serwis klimatyzacji samochodowej.

Pracujemy pon. – pt. od 8:00 do 18:00, w sobotę jesteśmy do dyspozycji od 9:00 do 14:00.

Jesteśmy w centrum Bydgoszczy na ul. Toruńskiej 57. (wjazd na lodowisko Torbyd)