Serwis Volvo Bydgoszcz

Profesjonalny serwis Volvo w Bydgoszczy. 18 lat doświadczenia w naprawach samochodów marki Volvo.

Jesteśmy nieautoryzowanym serwisem Volvo w Bydgoszczy. Nasi mechanicy kompleksowo zajmują się naprawami samochodów Volvo, w szczególności:

logo volvo
Serwis Volvo w Bydgoszcz

Najlepszy mechanik Volvo w Bydgoszczy

Kompleksowe naprawy pojazdów Volvo przeglądy i przeglądy gwarancyjne  bez utraty gwarancji producenta z wpisem do książki pojazdu. Diagnostyka komputerowa, kodowanie sterowników i serwis Volvo.

Krótko mówiąc posiadamy doświadczenie w naprawach samochodów Volvo, wykonujemy naprawy nowych modeli, nie pomijając renowacji starych pojazdów zabytkowych modeli Volvo.

Volvo serwis Bydgoszcz

Sewis klimatyzacji Volvo w Bydgoszczy

Biorąc pod uwagę nasze doświadczenie w naprawach układów klimatyzacji– gwarantujemy najwyższą jakość usług, nie wspominając o stosowanych przez nas filtrach kabinowych z jonami srebra oraz sposobach dezynfekcji samochodów.

Co więcej serwisujemy klimatyzację w samochodach Volvo zarówno z czynnikiem R134A oraz R1234yf stosowanym w najnowszych modelach Volvo dlatego warto nam zaufać!

Serwis klimatyzacji Volvo

Renowacja samochodów - AutoPunkt24 serwis Volvo Bydgoszcz

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w renowacji samochodów Volvo, jak dotąd w naszym warsztacie były renowowane modele Volvo takie jak Volvo PV544, Volvo Amazon czy kultowy model Volvo P1800.

Aby osiągnąć efekt jak na zdjęciu, nasz serwis Volvo poświęcił wiele czasu i godzin pracy na renowację tego modelu.
Po pierwsze zostało rozebrane całe nadwozie, dokładnie wypiaskowane, pospawane i pomalowane.

Po drugie silnik i elementy zawieszenia przeszły całkowitą renowację. Również były rozebrane i wyczyszczone. Zarówno silnik i rana zawieszenia zostały pomalowane przez naszego mechanika Volvo.

Po trzecie całe wnętrze zostało wyciszone specjalnymi matami wygłuszającymi,  następnie dywany i skóry na fotele zostały uszyte na nowo. Dzięki czemu uzyskano oryginalny wygląd z fabryki. Co więcej została wykonana renowacja oryginalnego radia Blaupunkt.

Na zakończenie część zdjęć z procesu renowacji, można zobaczyć tutaj

renowacja volvo
Volvo PV544 po renowacji w naszym serwisie Volvo

Jakie modele Volvo naprawiamy:

W naszym warsztacie Volvo naprawiamy wszystkie modele Volvo: Suvy XC40, XC60, XC90, S40, S60, S90, S80, C30,C70 nie pomijając samochodów kombi V40, V50,V70, V90 ,a także starsze modele z serii 700,800 oraz pozostałe.

Częste pytania dotyczące napraw:

Tak w naszym serwisie dokonujemy wszelkich serwisów samochodów Volvo , zgodnie z zaleceniami producenta. Dzięki czemu zostanie utrzymana gwarancja producenta i Państwa Volvo dalej będzie można bezpiecznie eksploatować. 

Najlepiej umówić się on-line lub telefonicznie 523752196

Cena przeglądu zależy od przebiegu auta, modelu oraz rocznika. Możemy zagwarantować, że cena będzie znacznie niższa niż w Autoryzowanej Stacji Obsługi Volvo. Przy naszych przeglądach korzystamy tylko ze sprawdzonych dostawców części i olejów.