Serwis Seat Bydgoszcz

Profesjonalny serwis Seata w Bydgoszczy. 18 lat doświadczenia w naprawach samochodów marki Seat. Konkurencyjne ceny napraw przy zachowaniu wszystkich standardów marki Seat.

Zaufaj specjalistą! Nasi mechanicy posiadają wieloletnie doświadczenie w naprawach samochodów marki Seat.

 

warsztat samochodowy zmiana opon

Zobacz opinie naszych zadowolonych klientów marki Seat

Anonim 1123
Read More
Sprawdzenie i napełnienie układu klimatyzacji sprawnie i niedrogo
Wojciech
Read More
Diagnoza przyczyny ubytku płynu chłodniczego została przeprowadzona bardzo profesjonalnie. Sprawdzono wszystkie możliwości. Otrzymałem kalkulację wyceny naprawy i umówiłem się na dogodny dla mnie termin.
Nowy_klient
Read More
Warsztat ten znalazłem przez internet, przez stronę dobrymechanik i skłoniłem się opiniami na tej stronie. Usługę jaką chciałem wykonać to wymiana rozrządu wraz z pompą. Wcześniej wysłałem zapytanie przez www o wycenę, dostałem na maila wycenę (wybrałem sobie jakie części mają być włożone i jakie są koszty usługi). Później umówiłem się na wymianę rozrządu. Auto zaprowadziłem rano na 8.00 i miało być wieczorem do odebrania o 18 gdy przyjechałem dowiedziałem się że jest bardzo trudny dostęp i wymiana się przedłuży do jutra, następnego dnia o 11 dostałe telefon że auto jest gotowe. Wiedziałem że nie jest łatwo zmienić rozrząd w moim aucie ale trochę się zdziwiłem że nie dali rady w jeden dzień (chyba pierwszy raz zmieniali rozrząd w tym aucie). Oprócz tej niespodzianki z długim czasem wszystko w porządku, 3 miesiące po wymianie wszystko ok, cena wymiany nie wzrosła - taka jak w wycenie. Później jeszcze byłem na wymianie oleju i filtrów (z własnym olejem), też dostałem wycenę, umówiłem się z dnia na dzień, tym razem wymiana trwała godzinkę. Usługi wykonane profesjonalnie,
Previous
Next

Naprawiamy wszystkie
modele marki SEAT

Naprawiamy wszystkie modele marki Seat: Seat ALHAMBRA, Seat ALTEA, Seat ARONA, Seat AROSA, Seat ATECA, Seat CORDOBA, Seat EXEO, Seat IBIZA, Seat LEON, Seat Mii, Seat TARRACO , Seat TOLEDO, Seat LEON CUPRA

Na co dzień współpracujemy z autoryzowanymi przedstawicielami marki Seat oraz jesteśmy uczestnikami programu dla niezależnych warsztatów.

Najlepszy serwis Seata w Bydgoszczy

Kompleksowe naprawy samochodów Seat, przeglądy i przeglądy gwarancyjne  bez utraty gwarancji producenta z wpisem do elektronicznej książki pojazdu. Diagnostyka komputerowa, kodowanie sterowników, wymiana oleju i filtów, naprawy zawieszenia, obsługa klimatyzacji.

Posiadamy 18 lat doświadczenia w naprawach samochodów marki Seat. Zaufaj specjalistą i umów wizytę już dzisiaj.

WYKONUJEMY NAPRAWY W ZAKRESIE:  

  • zawieszenia, 
  • układu hamulcowego,  
  • układu kierowniczego,  
  • układu elektrycznego i elektronicznego,  
  • silnika i osprzętu,  
  • układu klimatyzacji,  
  • układu jezdnego i napędowego,  
  • układu wydechowego,  wymian rozrządu,  

Często zadawane pytania:

Tak, zgodnie z dyrektywą Unii Europejskiej GVO wykonujemy przeglądy gwarancyjne. W trakcie przeglądu wykonujemy wszystkie czynności zalecane przez producenta, wymieniamy olej i filtry zgodne z produktami OE oraz dokonujemy wpisu do cyfrowego planu serwisowego pojazdu. Dodatkowo nasza usługa jest znacznie tańsza w porównaniu z Autoryzowaną Stacją Obsługi SEAT.

Wizytę umówią Państwo telefonicznie 523752196 lub przez formularz na stronie

Cena roboczogodziny w ASO zaczyna się od 400zł/ brutto, w AutoPunkt 24 to koszt od 180zł/brutto. Co więcej oszczędzają Państwo na częściach, filtrach i oleju, gdyż używamy zamienników najlepszych firm zgodnych z OE (częściami oryginalnymi). Oszczędności na częściach mogą wynosić nawet 50% ceny.

Pracujemy pon. – pt. od 8:00 do 18:00, w sobotę jesteśmy do dyspozycji od 9:00 do 14:00.

Jesteśmy w centrum Bydgoszczy na ul. Toruńskiej 57. (wjazd na lodowisko Torbyd)