Praca mechanik Bydgoszcz, elektromechanik Bydgoszcz

AutoPunkt 24 to serwis samochodowy z długoletnią, ponad 18 letnią tradycją. Mieścimy się w centrum Bydgoszczy na ulicy Toruńskiej 57. W firmie cenimy jakość wykonywanych usług. Kompleksowo naprawiamy i serwisujemy wszystkie marki samochodów.

Dodatkowo serwisujemy pojazdy zabytkowe. W związku z rozwojem poszukujemy pracowników na stanowisko:

Mechanika samochodowego, elektromechanika samochodowego, diagnostę samochodowego.

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie napraw bieżących samochodów, zgodnie z poleceniami biura serwisu
  • diagnozowanie samochodów przy pomocy narzędzi diagnostycznych (Cdif, Kts)
  • uzupełnianie dokumentacji serwisowej
  • dbanie o stanowisko pracy i otoczenie

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie w naprawach i diagnozowaniu pojazdów (naprawy zawieszenia, hamulców, prace serwisowe, wymiana pasków i łańcuchów rozrządów, diagnostyka układu elektrycznego)
  • wysoka kultura osobista
  • skrupulatność w wykonywaniu napraw
  • osoba niepaląca
  • dyspozycyjność – praca zmianowa (8-16, 10 -18, raz na 2 tygodnie praca w sobotę 9-14)

Wymagania dodatkowe:

  • mile widziana umiejętność spawania, napraw systemów klimatyzacji, systemów gazowniczych w samochodach, wymiany opon, diagnozowania i napraw sterowników ECU itp.

Warunki zatrudnienia:

  • umowa o pracę / dzieło / zlecenie według indywidualnych ustaleń
  • wynagrodzenie od 2800zł brutto w zależności od umiejętności i doświadczenia
  • możliwość rozwoju uczestnictwa w szkoleniach on-line i wyjazdowych ( Bosch, Betis, InterCars, ZF itp.)
  • możliwość uczestniczenia w konkursach branżowych
mechanik samochodowy, naprawa samochodu